PROFESYONEL DAĞITIM
BURSA
Osmangazi
Tel  0531 867 2384

BROŞÜR BASKI

Administrator tarafından yazıldı.
Kategori:

2.000 Adet A5 El Ilan Bror

2.000 Adet A4 El Ilan Bror

5.000 Adet A5 El Ilan Bror

5.000 Adet A4 El Ilan Bror

10.000 Adet A5 El Ilan Bror

10.000 Adet A4 El Ilan Bror

El ilanı bastırmadan önce nelere dikkat etmeli?

  • El ilanlarınızda yazan yazıların okunaklı olduğundan emin olun. Uygun font ve renk seçenekleri, yazıların daha okunabilir olmasına yardımcı olur.

  • Örnek ilanları ve el ilanı tasarımlarını incelemek, kendi ilanınız için size ilham verici fikirler sağlayacaktır.

  • El ilanınızın kısa bir süre içinde hemen karşı tarafın ilgisini çekmesi gerekir. Bunun için tasarımınızda çarpıcı öğelere yer verebilirsiniz. Dikkat çekici renkler, resim ve tanıtım amacınıza uygun sloganlar bu konuda yardımcı olacaktır.

  • İlanınızda, bu tanıtım faaliyetinde ne amaçladığınızı, okuyana nasıl bir değer vadettiğinizi açık ve net bir şekilde ifade etmeniz, daha akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır.

  • İlanda yalnızca paragraf şeklinde düz metinlere yer vermek yerine, ilgili başlıklar altında maddeleyerek, mesajınızı hap bilgiler şeklinde sunmanız okunma oranını artıracaktır.

  • Son cümleler, en çok göz atılan ve en fazla akılda kalan kısımlardır. İletmek istediğiniz mesajınızı, harekete geçiren vurucu bir cümleyle bitirmeye özen gösterin.

  • El ilanınızda iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğundan, sosyal medya hesaplarınızın da bu bilgiler arasında olduğundan emin olun.

Katlamalı El İlanı

Geleneksel pazarlama yöntemlerinden biri olan el ilanları, yıllar geçse bile pazarlama ve iletişim alanındaki konumunu hala koruyor. Cadde ve meydan gibi sürekli kalabalık olan yerlerde dağıtılan el ilanları, kısa sürede birçok kişiye ulaşma imkanı tanır. Potansiyel müşterilerinize erişebilmenizi sağlamanın yanında, markanızın da akılda kalmasına yardımcı olur. El ilanı baskıları sadece dış mekanlarda değil, seminer, konferans, tanıtım günleri gibi çeşitli etkinliklerde de oldukça etkilidir. Profesyonelce hazırlanmış bir ilan, söylemek istediklerinizi kısa ve net bir şekilde ifade eder.

Katlamalı el ilanı baskıları ise, küçük ebatlarına rağmen çok fazla bilgiyi içinde barındırabilir. Yapısı itibariyle birden fazla sayfanın, önlü arkalı olarak kullanımına imkan tanıyan bu ilanlar, birden fazla konuyu aynı broşürde sunabilmenize imkan tanır. 

www.bursaligrup.com, organize matbaa profesyonelliğiyle firmaların el ilanı baskıları için de pratik çözümler sunar. Baskıya hazır olan tasarım dosyanızı bize ilettikten sonra, dilediğiniz baskı seçeneklerini işaretlemeniz, siparişinizi oluşturmanız için yeterli. Online matbaa sisteminin kolaylığı sayesinde, katlamalı el ilanlarınızın dağıtımına kısa sürede başlayabilirsiniz. Katlamalı el ilanı fiyatlarını broşür ürününde bulabilirsiniz.

Broşür dağıtım

Administrator tarafından yazıldı.
Kategori:

BURSA BROŞÜR DAĞITIM FİRMASIbroşür dağıtım

Bursa Broşür Dağıtımı

Bursa'da broşür dağıtımı işleriniz tarafımızca yapılmaktadır. Bursa Merkez istenilen bölge veya mahallede evler, esnaflar, cami çıkışları, fabrika çıkışları, otobüs durakları ve gerekli izinler alındığı taktirde üniversite kampüsünde broşür dağıtım yapılmaktadır. Duyurmak istediğiniz broşürü bastırın Bursa Merkez broşür dağıtmasını bize bırakın.

Broşür sayısına göre dağıtımcı sayısı arttırılır. Broşür dağıtma işi için özellikle yeni açılan dükkanlar, mağazalar veya tadilat yapan mağazaların tarafımıza başvurmasında yarar var.

Bir çok işletmenin reklamını katalog ve broşürle yaptığını biliyoruz. Firmaların katalog ve broşür dağıtımlarını yapmak bizim işimiz. Kataloğu bastırmak kolaydır ama dağıtma işi için güvenilir gençlere ihtiyacınız olacaktır. İletişime geçin ihtiyacınızı karşılayalım.

Fiyatlar hava durumu broşür sayısı dağıtımcı sayısı yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışmaya göre belirlenmektedir. Yüksek fiyatlı Reklam Ajanslarıyla uğraşmayın bizimle iletişime geçin.  Uygun fiyata Bursayı iyi bilen gençlerle paranızın hakkını vererek broşürlerinizi dağıtalım.

1. BROŞÜR TASARIM ÇALIŞMASI

Broşür dağıtımı hizmeti almadan önce iyi bir sonuç alabilmek adına  broşür tasarımı ve broşür içeriği çok önemlidir. Bu hususta aklınızda nerden başlayacağınız yoksa uzman reklam danışmanlarımızdan bu konu hakkında fikirler alabilir ve broşür tasarım çalışmalarını tarafımızdan yapılmasını talep edebilirsiniz.

2. BROŞÜR DAĞITIMI İÇİN HEDEF KİTLE SEÇİMİ

Bursa da Broşür Dağıtım çalışmanıza başlarken işi hangi bölgede ve ne amaçla yapacağınız çok önemlidir. Biliyorsunuz ki reklamın iyisi kötüsü olmaz. Ancak doğru reklam sizi başarıya götürür. Hedef kitle ve lokal bölgelerinizi seçerken uzman satış danışmanlarımızdan fikir alabilirsiniz.

3. BROŞÜR DAĞITIMINDA ADET MİKTARI

Broşür çalışmalarınıza başlarken dağıtımı yapılacak broşür sayısıda çok önemlidir. Bu sayı sizin belki de doğru nokta olan çalışmanızı tetikleyecek yegane unsur olabilir. Yapılacak kampanya ve ya tanıtımlarınız için uzman satış danışmanlarımızdan kaç adet dağıtım yapılması konusunda fikir alabilirsiniz.

4. BROŞÜR DAĞITIMINDA DİSİPLİNEL RAPORLAMA

Broşür dağıtımında başarılı sonuçlar almanın en önemli kısımlarından biri de broşür dağıtım hizmetinin kalitesidir. Hizmet kalitesinde ki disiplinel çalışma anlayışı ve detaylı (fotoğraflı) raporlama size hedef bölgenizde hakimiyetinizin ve kontrollü çalışmanın imkanlarını sunacaktır. Profesyonel dağıtım; her broşür çalışmasında tek tek fotoğraflamalı raporlama hizmeti ile sizlerin daha verimli ve özverili hizmet aldığını göstemekte ve bunun bilincinde çalışmaktadır.

Datm Banner

*Broşür dağıtımı
*El ilanı dağıtımı
*Bülten dağıtımı
*İnsert dağıtımı
*Katalog dağıtımı
*Dergi dağıtımı
*Gazete dağıtımı
*Ürün dağıtımı
*Adresli-adressiz dağıtım
*Kredi kartı ve ekstre dağıtımı
*Her türlü kuryelik işlemleri

broşür dağıtım, bursa broşür dağıtım, bursada broşür dağıtım, bursda broşür dağıtım yapan firmalar, broşür dağıtım fiyat listesi, broşür dağıtım fiyatları,

Profesyonel DAĞITIM:Broşür Dağıtım-İnsert Dağıtım-Broşür Dağıtımı-Katalog Dağıtım-Afiş Dağıtım-Dergi Dağıtım-Afiş Dağıtımı-Google-Gazete Dağıtım-Broşür Dağıtım Fiyatı-Broşür Dağıtım Fiyatları-Broşür Dağıtım Fiyat-Broşür Fiyatı-İlan fiyatı-Fiyatlar-Broşür Dağıtım firmaları-İnsert Dağıtım Fiyatı-Broşür Dağıtım Firması-Broşür Firması-Flyer Dağıtımı-El İlanı Dağıtım-El ilanı Dağıtımı-İlan Dağıtımı-Dergi Dağıtımı-İlan Dağıtım-Katalog Dağıtımı-Katalog Dağıtım-Facebook-Toplu Dağıtım-Broşür Dağıtım Şirketi-Dağıtım Firmaları-Facebook-Gazete Dağıtım-Toplu Broşür Dağitimi-insört Dağıtım-Broşür Dağıtım İstanbul-Google-Broşür Dağıtım Elemanı-El Broşür Dağıtım-Afiş Broşür Dağıtımı-Reklam Dağıtım-Kurye-goole-Broşür Dağıtım Fiyatı-Kurye Dağıtım-Afiş Yapıştırma-Bez Afiş-Bez Afiş Baskı-Bez Afiş Fiyatları-Dijital Baskı-Pankart Baskı-Afiş Basımı-Dijital Bez Afiş-Vinil Baskı-Toplu Dağıtım-Reklam Dağıtım-Davetiye-Davetiye Baskı-Davetiye Fiyatları-Davetiye Firması-Düğün Davetiye-Sünnet Davetiye Basımı, Ağrı Broşür Dağıtım, Aksaray Broşür Dağıtım, Amasya Broşür Dağıtım, Antalya Broşür Dağıtım, Ardahan Broşür Dağıtım, Artvin Broşür Dağıtım, Aydın Broşür Dağıtım, Balıkesir Broşür Dağıtım, Bartın Broşür Dağıtım, Batman Broşür Dağıtım, Bayburt Broşür Dağıtım, Bilecik Broşür Dağıtım, Bingöl Broşür Dağıtım, Bitlis Broşür Dağıtım, Bolu Broşür Dağıtım, Burdur Broşür Dağıtım, Bursa Broşür Dağıtım, Çanakkale Broşür Dağıtım, Çankırı Broşür Dağıtım, Çorum Broşür Dağıtım, Denizli Broşür Dağıtım, Diyarbakır Broşür Dağıtım, Düzce Broşür Dağıtım, Edirne Broşür Dağıtım, Elazığ Broşür Dağıtım, Erzincan Broşür Dağıtım, Erzurum Broşür Dağıtım, Eskişehir Broşür Dağıtım, Gaziantep Broşür Dağıtım, Giresun Broşür Dağıtım, Gümüşhane Broşür Dağıtım, Hakkari Broşür Dağıtım, Hatay Broşür Dağıtım, Iğdır Broşür Dağıtım, Isparta Broşür Dağıtım, Kahramanmaraş Broşür Dağıtım, Karabük Broşür Dağıtım, Karaman Broşür Dağıtım, Kars Broşür Dağıtım, Kastamonu Broşür Dağıtım, Kayseri Broşür Dağıtım, Kırıkkale Kırklareli Broşür Dağıtım, Kırşehir Broşür Dağıtım, Kilis Broşür Dağıtım, Kocaeli Broşür Dağıtım, Konya Broşür Dağıtım, Kütahya Broşür Dağıtım, Malatya Broşür Dağıtım, Manisa Broşür Dağıtım, Mardin Broşür Dağıtım, Mersin Broşür Dağıtım, Muğla Broşür Dağıtım, Muş Broşür Dağıtım, Nevşehir Broşür Dağıtım, Niğde Broşür Dağıtım, Ordu Broşür Dağıtım, Osmaniye Broşür Dağıtım, Rize Broşür Dağıtım, Sakarya Broşür Dağıtım, Samsun Broşür Dağıtım, Siirt Broşür Dağıtım, Sinop Broşür Dağıtım, Sivas Broşür Dağıtım, Şırnak Broşür Dağıtım, Tekirdağ Broşür Dağıtım, Tokat Broşür Dağıtım, Trabzon Broşür Dağıtım, Tunceli Broşür Dağıtım, Şanlıurfa Broşür Dağıtım, Uşak Broşür Dağıtım, Van Broşür Dağıtım, Yalova Broşür Dağıtım, Yozgat Broşür Dağıtım, Zonguldak

Ağrı , Broşür Dağıtım Aksaray , Broşür Dağıtım Amasya , Broşür Dağıtım Antalya , Broşür Dağıtım Ardahan , Broşür Dağıtım Artvin , Broşür Dağıtım Aydın , Broşür Dağıtım Balıkesir , Broşür Dağıtım Bartın , Broşür Dağıtım Batman , Broşür Dağıtım Bayburt , Broşür Dağıtım Bilecik , Broşür Dağıtım Bingöl , Broşür Dağıtım Bitlis , Broşür Dağıtım Bolu , Broşür Dağıtım Burdur , Broşür Dağıtım Bursa , Broşür Dağıtım Çanakkale , Broşür Dağıtım Çankırı , Broşür Dağıtım Çorum , Broşür Dağıtım Denizli , Broşür Dağıtım Diyarbakır , Broşür Dağıtım Düzce , Broşür Dağıtım Edirne , Broşür Dağıtım Elazığ , Broşür Dağıtım Erzincan , Broşür Dağıtım Erzurum , Broşür Dağıtım Eskişehir , Broşür Dağıtım Gaziantep , Broşür Dağıtım Giresun , Broşür Dağıtım Gümüşhane , Broşür Dağıtım Hakkari , Broşür Dağıtım Hatay , Broşür Dağıtım Iğdır , Broşür Dağıtım Isparta , Broşür Dağıtım Kahramanmaraş , Broşür Dağıtım Karabük , Broşür Dağıtım Karaman , Broşür Dağıtım Kars , Broşür Dağıtım Kastamonu , Broşür Dağıtım Kayseri , Broşür Dağıtım Kırıkkale Kırklareli , Broşür Dağıtım Kırşehir , Broşür Dağıtım Kilis , Broşür Dağıtım Kocaeli , Broşür Dağıtım Konya , Broşür Dağıtım Kütahya , Broşür Dağıtım Malatya , Broşür Dağıtım Manisa , Broşür Dağıtım Mardin , Broşür Dağıtım Mersin , Broşür Dağıtım Muğla , Broşür Dağıtım Muş , Broşür Dağıtım Nevşehir , Broşür Dağıtım Niğde , Broşür Dağıtım Ordu , Broşür Dağıtım Osmaniye , Broşür Dağıtım Rize , Broşür Dağıtım Sakarya , Broşür Dağıtım Samsun , Broşür Dağıtım Siirt , Broşür Dağıtım Sinop , Broşür Dağıtım Sivas , Broşür Dağıtım Şırnak , Broşür Dağıtım Tekirdağ , Broşür Dağıtım Tokat , Broşür Dağıtım Trabzon , Broşür Dağıtım Tunceli , Broşür Dağıtım Şanlıurfa , Broşür Dağıtım Uşak , Broşür Dağıtım Van , Broşür Dağıtım Yalova , Broşür Dağıtım Yozgat , Broşür Dağıtım Zonguldak

 

Ağrı Broşür Dağıtım Firmaları, Aksaray Broşür Dağıtım Firmaları, Amasya Broşür Dağıtım Firmaları, Antalya Broşür Dağıtım Firmaları, Ardahan Broşür Dağıtım Firmaları, Artvin Broşür Dağıtım Firmaları, Aydın Broşür Dağıtım Firmaları, Balıkesir Broşür Dağıtım Firmaları, Bartın Broşür Dağıtım Firmaları, Batman Broşür Dağıtım Firmaları, Bayburt Broşür Dağıtım Firmaları, Bilecik Broşür Dağıtım Firmaları, Bingöl Broşür Dağıtım Firmaları, Bitlis Broşür Dağıtım Firmaları, Bolu Broşür Dağıtım Firmaları, Burdur Broşür Dağıtım Firmaları, Bursa Broşür Dağıtım Firmaları, Çanakkale Broşür Dağıtım Firmaları, Çankırı Broşür Dağıtım Firmaları, Çorum Broşür Dağıtım Firmaları, Denizli Broşür Dağıtım Firmaları, Diyarbakır Broşür Dağıtım Firmaları, Düzce Broşür Dağıtım Firmaları, Edirne Broşür Dağıtım Firmaları, Elazığ Broşür Dağıtım Firmaları, Erzincan Broşür Dağıtım Firmaları, Erzurum Broşür Dağıtım Firmaları, Eskişehir Broşür Dağıtım Firmaları, Gaziantep Broşür Dağıtım Firmaları, Giresun Broşür Dağıtım Firmaları, Gümüşhane Broşür Dağıtım Firmaları, Hakkari Broşür Dağıtım Firmaları, Hatay Broşür Dağıtım Firmaları, Iğdır Broşür Dağıtım Firmaları, Isparta Broşür Dağıtım Firmaları, Kahramanmaraş Broşür Dağıtım Firmaları, Karabük Broşür Dağıtım Firmaları, Karaman Broşür Dağıtım Firmaları, Kars Broşür Dağıtım Firmaları, Kastamonu Broşür Dağıtım Firmaları, Kayseri Broşür Dağıtım Firmaları, Kırıkkale Kırklareli Broşür Dağıtım Firmaları, Kırşehir Broşür Dağıtım Firmaları, Kilis Broşür Dağıtım Firmaları, Kocaeli Broşür Dağıtım Firmaları, Konya Broşür Dağıtım Firmaları, Kütahya Broşür Dağıtım Firmaları, Malatya Broşür Dağıtım Firmaları, Manisa Broşür Dağıtım Firmaları, Mardin Broşür Dağıtım Firmaları, Mersin Broşür Dağıtım Firmaları, Muğla Broşür Dağıtım Firmaları, Muş Broşür Dağıtım Firmaları, Nevşehir Broşür Dağıtım Firmaları, Niğde Broşür Dağıtım Firmaları, Ordu Broşür Dağıtım Firmaları, Osmaniye Broşür Dağıtım Firmaları, Rize Broşür Dağıtım Firmaları, Sakarya Broşür Dağıtım Firmaları, Samsun Broşür Dağıtım Firmaları, Siirt Broşür Dağıtım Firmaları, Sinop Broşür Dağıtım Firmaları, Sivas Broşür Dağıtım Firmaları, Şırnak Broşür Dağıtım Firmaları, Tekirdağ Broşür Dağıtım Firmaları, Tokat Broşür Dağıtım Firmaları, Trabzon Broşür Dağıtım Firmaları, Tunceli Broşür Dağıtım Firmaları, Şanlıurfa Broşür Dağıtım Firmaları, Uşak Broşür Dağıtım Firmaları, Van Broşür Dağıtım Firmaları, Yalova Broşür Dağıtım Firmaları, Yozgat Broşür Dağıtım Firmaları, Zonguldak

Ağrı Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Aksaray Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Amasya Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Antalya Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Ardahan Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Artvin Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Aydın Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Balıkesir Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Bartın Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Batman Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Bayburt Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Bilecik Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Bingöl Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Bitlis Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Bolu Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Burdur Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Bursa Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Çanakkale Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Çankırı Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Çorum Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Denizli Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Diyarbakır Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Düzce Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Edirne Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Elazığ Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Erzincan Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Erzurum Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Eskişehir Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Gaziantep Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Giresun Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Gümüşhane Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Hakkari Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Hatay Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Iğdır Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Isparta Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kahramanmaraş Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Karabük Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Karaman Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kars Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kastamonu Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kayseri Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kırıkkale Kırklareli Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kırşehir Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kilis Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kocaeli Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Konya Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Kütahya Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Malatya Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Manisa Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Mardin Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Mersin Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Muğla Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Muş Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Nevşehir Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Niğde Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Ordu Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Osmaniye Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Rize Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Sakarya Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Samsun Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Siirt Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Sinop Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Sivas Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Şırnak Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Tekirdağ Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Tokat Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Trabzon Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Tunceli Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Şanlıurfa Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Uşak Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Van Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Yalova Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Yozgat Broşür Dağıtım Yapan Yerler, Zonguldak