PROFESYONEL DAĞITIM
BURSA
Osmangazi
Tel  0531 867 2384

BURSA OLTA BAYRAK

Administrator tarafından yazıldı.
Gösterim: 62

Olta Bayrak

Fiberglass ve Alüminyum ve malzemeden üretilen Bursa Olta Bayrak esnek, dayanıklı ve çok hafiftir. Olta bayrağı rüzgarla birlikte 360 derece dönebilen bir ürün olması nedeniyle markanız her zaman dikkati üzerine çekmektedir. Olta Bayrağı, çeşitli mesajlarınız ve kampanyalarınız için yol kenarlarında, fuarlarda, açılışlarda, showroom vb. yerlerde sizleri daima görünür kılar. Özel montaj ayağı kum, çimen ve toprak zemine kolayca kurulmasını sağlamaktadır.


Dijital Süblimasyon baskı yöntemi ile kumaşın her iki yüzeyde de görseliniz yer almakta ve görselliğiniz artmaktadır. Taşınabilir çanta sayesinde Olta Bayrağını saklayabilir, taşıyabilirsiniz. Olta bayrağını, dış mekan uygulamalarında kullanıldığınız gibi altlığı değiştirilerek iç mekanlarda da kullanabilirsiniz. Olta BayraklarıPlaj bayrağı olarak da adlandırılırlar.

bursa olta bayrakBursa Olta Bayrak

Türkiye'nin İlk ve tek bayrak şubelerine sahip olan firmamız Bursalı Bayrakçılık, Bursa olta bayrak hususunda hem hızlı ürün mantığımız hem de ekonomik fiyatlarımız ile sektörde her zaman en iyiyi üretmek ve hizmet etmek için çalışmaktayız. Bursa'da bulunan şubemiz tüm akdeniz bölgesine hızlı ve ekonomik bayrak imalatı çözümleri sunmaktadır. Bursalı Bayrakçılık olarak, Bursa olta bayrak ve tüm bayrak flama ürünlerini üretmektedir. Bayrak imalatı firmamızın bünyesinde yapılmaktadır. Olta bayrakları yanı sıra diğer bayrak ve poster ürünlerin hepsi firmamızda mevcuttur. Bursa olta bayrakları ve diğer tüm bayrak ürünlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçiniz.